Atestowane i specjalistyczne opakowania transportowe

O Nas

Nie tylko produkujemy, dajemy też pomysły i rozwiązania

Transpack24.pl - nie jesteśmy jedynie producentem i dostawcą opakowań transportowych, jesteśmy też dostawcą pomysłów i rozwiązań dla Twojej firmy. To czym się szczycimy i czym zyskujemy zaufanie naszych Klientów, to obsługa również posprzedażowa. Oferujemy naszym Klientom doradztwo w zakresie pakowania i transportu towarów niebezpiecznych, łatwopsujących się, wrażliwych czy wartościowych.

Od 2009 roku konsekwentnie budujemy pozycję krajowego lidera rynku opakowań certyfikowanych. Współpracujemy również z zagranicznymi wiodącymi dostawcami opakowań. Z większością z nich podpisaliśmy umowy wyłącznego przedstawicielstwa w Polsce.

Od 2016 roku rozszerzyliśmy swoją działalność, stając się nie tylko dystrybutorem, ale również producentem opakowań transportowych. Zmieniliśmy również formę prawną naszej firmy, przekształcając się w spółkę jawną.

Nasze opakowania cechują się dużą wytrzymałością. Dostarczamy naszym Klientom wszelkiego typu opakowania: tekturowe, plastikowe, metalowe, ze sklejki, drewniane, a także aluminiowe.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej, a oferowany towar spełniał oczekiwania naszych Klientów.

Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, współpraca z naszą firmą, stanie się dla Państwa czystą przyjemnością.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem e-mail biuro@transpack24.pl lub telefonicznie pod numerem +48.883953853. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy
Transpack24.pl